O firmie

Wszystkie kolekcje przedstawione w katalogu zostały w precyzyjny sposób opisane tak aby potencjalny klient mógł w sposób przejrzysty zapoznać się ze szczegółami technicznymi wymiarów, dodatkowych funkcji oraz tajników konstrukcji prezentowanych mebli. Nasza firma swoją działalność prowadzi od 1996 r. wytwarzając meble w oparciu o sprawdzone technologie które mają zastosowanie w stolarstwie i tapicerstwie.

Do produkcji stelaży wykorzystujemy trzy gatunki drewna sosnę buka i olchę jak również różnorodne płyty i sklejki. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów stelaże tapicerskie przygotowujemy sami co pozwala na zmiany konstrukcyjne (długość, szerokość, wysokość, głębokość) wymiarów mebli, według życzenia klienta po wcześniejszej konsultacji z osobami kompetentnymi w naszej firmie lub sklepach z którymi współpracujemy. Szeroka gama tkanin obiciowych , która znalazła zastosowanie w naszej firmie ma duży wpływ na walory estetyczne mebla jak również na komfort jego użytkowania. Meble pokryte mogą być:

  • skórami naturalnymi,
  • tkaninami bawełnianymi,
  • tkaninami syntetycznymi.

Materiały obiciowe stosowane do produkcji mają różne gramatury włókien naturalnych i syntetycznych i są w różnych proporcjach w tkaninie dlatego też dokonując wyboru należy zwrócić uwagę na powyższy aspekt.

Do wypełnienia wnętrza mebla zastosowane są trzy rodzaje sprężyn:

  • sprężyna falista,
  • sprężyna typu Bonell,
  • sprężyna kieszeniowa.

Sprężyny kieszeniowe i typu Bonell wykonane są z drutu 2,4mm co zapewnia dobrą elastyczność powierzchniową co w praktyce zapewnia komfort siedzenia i spania. Zastosowanie wysokiej jakości sprężyn pociąga za sobą zastosowanie wysokoelastycznych pianek poliuretanowych które są dodatkowym wypełnieniem oprócz sprężyn i włókien meblowych. Należy również dodać że w poszczególnych częściach mebla zostały zastosowane różnego typu pianki o różnych właściwościach fizyko-mechanicznych dla uzyskania określonego komfortu mebla.

Zanim zaczną Państwo przeglądanie naszych kolekcji, prosimy o dogłębne zapoznanie się z informacjami i opisami zamieszczonymi na naszej stronie co w znacznym stopniu ułatwi Państwu wybór odpowiedniego.

Materac

Wiemy jak zadbać...
o Twój sen!

Jako wiodący producent materacy wiemy, jak ważny jest komfort snu, dlatego nasze materace są dopracowane pod każdym względem

zobacz szczegóły